• سمینار سمت - دکتر مظفر

    کارگاه زبان بدن برج میلاد

  • عکسهای سخنرانی شهرداری

    کارگاه زبان بدن شهرداری تهران

  • کارگاه زبان بدن برج میلاد


وقتی با تهدیدی رو به رو می شوید، در نخستین مرحله، بدن خودش را با آدرنالین به منظور جنگ یا گریز مجهز می کند و در مرحله ی بعد، فعالیت فیزیکی، جنگیدن یا دویدن است. در جوامع مدرن، تهدیدها به طور کلی متفاوت هستند. آن ها ضرورتاً با عمل فیزیکی همراه نمی شوند. پاسخ چرخه ی آدرنالین بدن، زمانی ندارد که با تغییرات محیطی رو به رو شود.
پس مردم در دوره ی زمانی طولانی، در حالت مجهز به آدرنالین، با همه ی صدمات اجتماعی، احساسی و روحی حاصل از آن که با بودن در این حالت غیر طبیعی ایجاد می شود، باقی می مانند. ما همگی این ماشین مدرن شگفت انگیز را به منظور نجات از انجام کار فیزیکی در اختیار داریم. یکی از سریع ترین و ساده ترین روش های کند کردن مقدار استرس و فرآورده های بیوشیمیایی آن، ورزش است. انجام دادن حرکت های ورزشی ملایم مانند شنا، دوچرخه سواری و پیاده روی به مدت 15 تا 20 دقیقه در روز، معجزه می کند. اگر دچار استرس می شوید، فقط ورزش های ملایم انجام دهید. ورزش های سخت ذخایر کم انرژی شما را خیلی زیاد مصرف می کنند.
سعی کنید تمرینات ورزشی را پس از کار انجام دهید. وقتی که مقدار استرس بیشتر است، فقط تمرینات ورزشی کششی مانند تای-چی یا یوگا را هنگام صبح انجام دهید. اگر برای مدتی ورزش نکرده اید، به آرامی شروع کنید و آن را به یک عادت تبدیل کنید. سعی کنید به باشگاه ورزشی بروید.

 

 

 

مرکز مشاوره و روانشناسی راه فردا

گردآورنده: نگار صادقی

لينك هاي مرتبط

لينك مرتبط مركز مشاوره راه فردا

جهت مشاهده ويديوهاي برنامه صبحي ديگر با حضور جناب دكتر مجيد محمودي مظفر  بر روي لينك آپارات كليك كنيد.

مقالات

موسیقی و جایگاه آن در رشد کودکان

جنین انسان بیست هفته پس از تشکیل نطفه , صداهای خارج از رحم و از جمله موسیقی را می شنود و تحقیقات نشان می دهد که یک نوزاد قادر است آنچه را که در محیط رحم مادر می شنود ,

نوجوان،شهروند تنها!

مدتی پیش یکی از مراجعانم نزد من شکایت می‌کرد که دختر 11 ساله‌اش عاشق شده است! می‌گفت او هنوز 11 سالش هم نشده. پسرک را هم دیده‌ام. یک‌بار می‌خواستم بزنم زیر گوشش. همه‌اش به خاطر دوستان مدرسه‌اش است. آنها ماهواره دارند. محرم و نامحرم سرشان نمی‌شود

 

 

برگزیده ها

جشن روز جهانی کودک

مراسم روز جهانی کودک، معاونت اجتماعی شهرداری تهران ، تالار خانه فرهنگ زرگنده

برنامه تلویزیونی صبح دیگر

پشت صحنه برنامه تلویزیونی صبح دیگر

کسب ایزو URS انگلستان

اولین و تنها مرکز مشاوره روانشناسی و مشاوره  دارای ایزو URSدر ایران

مجوز مرکز تخصصی ازدواج و تحکیم خانواده

سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران با همکاری سازمان نظام جوانان ، تعداد محدودی مرکز تخصصی جهت مشاوره خانواده در نظر گرفته اند. مرکز مشاوره راه فردا نیز از برگزیدگان این مراکز می باشد..

28,10,0,50,1
600,600,60,1,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
Powered By Creative Image Slider
پشت صحنه آخرين برنامه صبحي ديگر در سال 1394
همايش زبان بدن در بندر عباس94/11/15
پشت صحنه برنامه خانواده يك 1395/8/20
پشت صحنه برنامه صبحي ديگر14/10/94
برنامه زنده زاينده رود
روز جهاني كودك پاييز 94
^